Pluszowe Misie odwiedziły naszą szkołę

Dzień Pluszowego Misia jest często obchodzony 25 listopada każdego roku. Warto jednak zauważyć, że różne źródła i regiony mogą obchodzić go w różne dni np. 9 września. 

Dzień ten jest uważany za upamiętnienie rocznicy urodzin prezydenta USA, Theodore’a „Teddy’ego” Roosevelta. Pluszowy Miś sam wziął się z incydentu związanego z prezydentem podczas polowania. Opowieść głosi, że odmówił on zastrzelenia niedźwiedzia, który został schwytany i przywiązany do drzewa, co zainspirowało stworzenie pluszowego misia. Pluszowy Miś stał się popularną zabawką dla dzieci na początku XX wieku i od tego czasu stał się trwałym symbolem pociechy i towarzystwa dla ludzi w każdym wieku.

Wszyscy kochamy Pluszowe Misie każdy z nas miał lub nadal swojego ukochanego pluszaka, który zna wszystkie nasze sekrety, dlatego również w naszej szkole w piątek uczniowie mieli możliwość przyjść na lekcje ze swoim ukochanym pluszakiem.

Nawet pogoda nie zniechęciła nikogo, uczniowie wraz pluszowymi przyjaciółmi w śnieżycy docierali do szkoły. Warto było! Humory i dobry nastrój nie opuścił nikogo 🙂