Nazwisko i imię nauczycieladzień tygodniagodzinamiejsce w szkole
1Aniszewska-Piotrowska Martapiątek13:55-14:55pokój nauczycielski
2Bonin Piotrczwartek9.10-10.10pokój nauczycielski
3Borkowski Tomaszpiątek10.10-11.10pokój nauczycieli w-f
4Brazulewicz Katarzynaponiedziałek14:40 – 15:40gabinet pedagoga
5Brzezińska Annaśroda9.00 – 10.00mała świetlica
6Ciemno-Czołowska Beataponiedziałek9:10 – 10:10sala nr 22
7Ciesielska Kingaśroda10.10-11.10pokój nauczycielski
8Ćwikliński Michałponiedziałek16.15 – 17.15sala nr 20
9Dawidowska Małgorzataczwartek10.00-11.00pokój nauczycielski
10Dobrzyńska Mariolaponiedziałek8.15-9.15pokój nauczycielski
11Dworak Violettaśroda10.15 – 11.15pokój nauczycielski
12Działoszewska Elżbietaponiedziałek15.00-16.00gabinet dyrektora
13Dziergowska Bożenawtorek9.10 – 10.10sala nr 34
14Flejszar Marzenaczwartek14:00-15:00sala nr 24
15Flejszar Pawełśroda13.55-14.55sala nr 19
16Gierdal Annaponiedziałek9.00 -10.00pokój nauczycielski
17Gryta Martaczwartek7.20-8.20pokój nauczycielski
18Grzmiel Agnieszkaponiedziałek9.10 – 10.10pokój nauczycielski
19Hurtak Dagmaraponiedziałek10.00-11.00pokój n-li wf
20Jankowska Joannaponiedziałek15.00 – 16.00sala nr 21
21Jedamska Agnieszkaponiedziałek13:00-14:00sala nr 1
22Kisiel Bożenawtorek13.00-14.00sekretariat
23Kowalski Łukaszpiątek15.00-16.00pokój nauczycielski
24Kozieniec Agnieszkawtorek11:00-12:00sala nr 2
25Krawisz Marcinśroda13.00-14.00sala nr 6
26Kucińska Elżbietaponiedziałek11.55 -12.55pokój nauczycielski
27Kwiecień Marcinponiedziałek7:15-8:15sala nr 13
28Łagowska Annaczwartek8.15 – 9.15zaplecze sali 36
29Łuczyńska Dominika———————————-—————————
30Matysiak Bożenaśroda12.00 – 13.00pokój nauczycielski
31Młyńska Małgorzataponiedziałek7:15 – 8:15sala 29
32Myszka Ewaśroda16:15 do 17:15sala 23
33Nowicka Narcyzawtorek11:00 – 12:00pokój nauczycielski
34Paśko Małgorzataponiedziałek11.05 – 12.05sala 26
35Piotrowski Radosławśroda7:15 – 8:15sala 22
36Polak Elżbietawtorek
piątek
15.00-15.30
14.00-14.30
biblioteka
37Poznańska Iwonaśroda7.15-8.15zaplecze sali 36
38Poźniak Mariaśroda11.00 – 12.00sala 34
39Prejs Wiesławaczwartek10.10 – 11.10sala 26
40Retowska Annaśroda13:45 – 14:45gabinet logopedy
41Rębarz Alinawtorek9.55 – 10.55sala 35
42Rosińska-Stasiak Jolantaponiedziałek7.15 – 8.15pokój nauczycielski
43Rudek Renataczwartek11:00-11:30pokój nauczycielski
44Rutkowska Adapiatek11.00-12.00zaplecze sali nr 1
46Słowikowska Joannaponiedziałek
wtorek
12:40-13:10
11:40-12:10
pokoj naucz.
pokój naucz.
47Sobotka Adriannaczwartek9.07-10.07sala 31
48Suchcicka Agnieszkaśroda9.10-10.10pokój nauczycielski
49Sulewski Łukaszczwartek14.50-15.50sala gimnastyczna
50Szczepankowska Agnieszkaponiedziałek9.10-10.10pokój n-li wf
51Szymańska Katarzynaczwartek11.00-12.00świetlica
52Tężycka Joannaczwartek14:00-15.00sala 20
53Tunicka Bożena——————————————————-
54Wenta-Radziejewska Dorotawtorek7:15 – 8:15gabinet psychologa
55Wilk Krzysztofczwartek14:50 – 15-50pokój nauczycieli wych. fiz.
56Wirkus Annaśroda12.10 – 13.10pokój nauczycielski
57Zagubień Małgorzataponiedziałek16.25-17.25sala nr 15
58Żurańska Małgorzataczwartek12.10 – 13.10pokój nauczycielski