Festiwal Teatrów Lalkowych FOTEL 2023 oraz Dożynki Gminne – wolontariat

Prośba kierowanej przez Ośrodek Kultury Sztuki i Biblioteki Publicznej w Cieplewie:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dwóch wyjątkowych wydarzeniach: Objazdowym Festiwalu Teatrów Lalkowych FOTEL 2023 oraz Dożynkach Gminnych w charakterze wolontariuszy.

Festiwal FOTEL odbędzie się 26 sierpnia w Centrum Rekreacji w Juszkowie, przy ul. Sportowej 10a. To wyjątkowe spotkanie zapewni wiele niezapomnianych wrażeń i emocji.

Natomiast Dożynki Gminne Gminy Pruszcz Gdański odbędą się 3 września w Cieplewie, przy ul. Długiej 20a. To okazja do wspólnego świętowania i integrowania się z lokalną społecznością.

Poszukujemy uczniów klas VI-VIII, osób pełnych energii i entuzjazmu, które są zainteresowane działalnością kulturalną oraz chcieliby zaangażować się jako wolontariusze.

Zakres zadań wolontariuszy będzie obejmował między innymi wsparcie w koordynacji wydarzeń oraz wykonanie szeregu innych istotnych zadań, niezbędnych dla efektywnego przebiegu festiwalu i dożynek.

Chętnych, którzy zechcą zaangażować się w ramach wolontariatu proszę, by kontaktowali się z Pani Dorotą Wysocką pracownikiem OKSiBP w Cieplewie kom. 728 415 566.