UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21 – 25.06.2021 r.

25 czerwca 2021 odbyło się uroczyste zakończenie nauki w klasach IV-VII i 0-III szkoły podstawowej. Rano o godzinie 8.00 na uroczystość przybyły klasy starsze od czwartej do siódmej, młodsi uczniowie przyszli o godzinie 11.00. Obie uroczystości, w podniosłej atmosferze odbyły się na boisku szkolnym, przy pięknej, słonecznej pogodzie. Po przybyciu Pocztu Sztandarowego ze Sztandarem Szkoły i odśpiewaniu Hymnu Państwowego, Pani Dyrektor Elżbieta Działoszewska z radością przywitała się ze wszystkimi zgromadzonymi: uczniami, rodzicami, gronem nauczycielskim. Z dumą podkreśliła, że mimo trudnego czasu nauki w czasie pandemii, uczniowie naszej szkoły osiągnęli dobre wyniki w nauce. Stało się to wysiłkiem uczniów, nauczycieli i rodziców. Aż 145 uczniów otrzymało w tym roku świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe. Klasą z najwyższą średnią została IVa.

W dalszej części Pani Dyrektor wymieniła wszystkie większe projekty w jakich nasza szkoła brała udział, wyliczyła najważniejsze konkursy i przedsięwzięcia w jakich uczniowie się zmagali, wymieniła laureatów. Za projekt „Pamiętamy i będziemy pamiętać Grudzień 1970 – uczcijmy razem bohaterów i wydarzenia tamtych dni”, nasi uczniowie zostali zaproszeni do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie na spotkanie z Pierwszą Damą, Panią Agatą Kornhauser- Dudą. Niezwykłe odwiedziny odbyły się 14 czerwca 2021 roku, z których uczestnicy wynieśli wiele przyjemnych i poznawczych wrażeń.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za trud pracy w nauczaniu i wychowaniu swoich podopiecznych. Uroczyście ogłosiła rok szkolny 2020/2021 za zakończony. Dodatkowym akcentem uroczystości było także pożegnanie, odchodzącej na emeryturę, Pani Ewy Kozak, która jako woźna przepracowała w naszej szkole 30 lat. Pani Kozak otrzymała gratulacje i kwiaty od Pani Dyrektor Szkoły, Wicedyrektorów, nauczycieli i pracowników, Związków Zawodowych oraz uczniów, którzy przygotowali piękne laurki.

Wakacje rozpoczęte! Wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku!