Kolejny sukces naszych uczniów – 18.04.2024.

18 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim odbył się X Międzyszkolny Konkurs Chemiczno – Fizyczny pod hasłem „Stefan Drzewiecki – pionier żeglugi podwodnej i lotnictwa”. Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Pruszcza Gdańskiego – pan Janusz Wróbel oraz Starosta Gdański – pan Marian Cichoń.

W konkursie uczestniczyło 24 uczniów klas VII – VIII z dziewięciu szkół województwa pomorskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 8 c – Aleksander Bielewicz i Antoni Witkowski. Antek zajął II miejsce i otrzymał tytuł laureata, natomiast Aleksander zajął IV miejsce. Aleksowi zabrakło tylko 1 punktu do zajęcia III miejsca i uzyskania tytułu laureata. Należy wspomnieć, że chłopcy zajęli I miejsce i tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematyka w Fizyce.

Brawo chłopaki ! Serdecznie gratulujemy Wam ogromnej wiedzy z dziedziny nauk ścisłych. Relacje z tego konkursu można obejrzeć na stronie: