Uroczyste wręczenie stypendiów uczniom naszej szkoły – 9.02.2023

„Jak miło być docenionym!
Jak fajnie dostawać nagrody!
Jak dobrze osiągać cele!
Dla każdego niemało,
A dla młodych tak wiele!”

 

W piękne, słoneczne, lekko mroźne popołudnie w czwartek 9 lutego 2023 roku o godzinie 13.10, w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów naukowych i sportowych uczniom naszej szkoły. Stypendia naukowe otrzymało dwoje uczniów z klas ósmych, zaś stypendia sportowe pięcioro uczniów z różnych klas. Aby otrzymać stypendium trzeba brać udział w różnego rodzaju konkursach, projektach, zawodach, do tego przy stypendium naukowym trzeba osiągnąć średnią ocen 5,3.

Na uroczystość przybyli uczniowie i wychowawcy, na czele z Panią Dyrektor Szkoły – Elżbietą Działoszewską i  Panią Wicedyrektor – Bożeną Kisiel oraz  wicewójt Gminy Pruszcz Gdański – Pan Andrzej Chmielewski. Na tle kolorowej, kwietnej dekoracji, w trakcie krótkiego programu artystycznego, przygotowanego przez uczennice z klasy VIIIc i VIIa,  pod kierunkiem bibliotekarza szkolnego, nastąpiła miła chwila przekazania laureatom stypendiów oraz serdecznych gratulacji.

 

LAUREACI STYPENDIUM NAUKOWEGO:

  • Julia Dzierzęcka z klasy VIIIc,
  • Jakub Reszka z klasy VIIIa

LAUREACI STYPENDIUM SPORTOWEGO:

  • Martyna Sochanek z klasy Vb,
  • Sebastian Borkowski z klasy VIa,
  • Maja Janowska z klasy VIIb,
  • Lena Borkowska z klasy VIIIc,
  • Roksana Bukowska z klasy VIIIc

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW I SERDECZNIE GRATULUJEMY!