UROCZYSTE ROZDANIE STYPENDIÓW – 01.03.2021 r.

W słoneczny, pogodny dzień 1 marca 2021 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie stypendiów za pierwszy semestr roku szkolnego 2020/2021. W małej salce korekcyjnej, odpowiednio przygotowanej i udekorowanej z zachowaniem reżimu sanitarnego, zebrało się grono uczniów-laureatów, rodziców i nauczycieli, na czele z Panią Dyrektor Elżbietą Działoszewską. Na uroczystość przybyła również wójt Gminy Pruszcz Gdański, Magdalena Kołodziejczak.

Wszystkich zebranych ciepło i serdecznie powitała Pani Dyrektor, która wyraziła radość i dumę z osiągnięć swoich uczniów, podkreślając jednocześnie, w jak trudnym okresie pandemicznym zdobywali oni tak wysokie lokaty w konkursach i doskonałe oceny. Następnie głos zabrała Pani Wójt, gratulując laureatom otrzymania stypendiów oraz zachęciła do tego, aby każdy młody człowiek „Żył z pasją, bo wówczas żyje się wielokrotnie”. Młodzi stypendyści zostali poproszeni przez Panią Dyrektor na środek sali gdzie, wspólnie z Panią Wójt, wręczyła decyzje stypendialne.

Stypendia naukowe otrzymali:
Aleksandra Zakrzewska z klasy Vb
Julia Dzierzęcka i Mateusz Breska z klasy VIc
Dawid Szymanowicz z klasy VIIa
Natalia Wojcieszkiewicz z klasy VIIIa
Sebastian Noga z klasy VIIIc

Stypendium sportowe otrzymała:
Vanessa Fijarczyk z klasy IVa

Miłym zakończeniem wspólnego spotkania był energetyczny i pełen radości występ uczennicy Vanessy Fijarczyk, która zaprezentowała kilka popularnych tańców latynoamerykańskich.

Wyróżnionym uczniom składamy wielkie gratulacje!!!